Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

MYGA, s.r.o. > Info pro nakupující > Politika bezpečnosti

 Politika bezpečnosti - ochrana osobních údajů

  • Zákazník dobrovolně poskytuje své osobní údaje prodávajícímu a souhlasí s jejich zpracováním, shromažďováním, uchováním a evidencí za účelem uzavření kupní smlouvy s prodávajícím a řádného trvání právního vztahu mezi zákazníkem a prodávajícím založeného uzavřenou kupní smlouvou. Zákazník dobrovolně poskytuje své osobní údaje a souhlasí s jejich poskytnutím třetím osobám za níže uvedených podmínek.
  • Prodávající neposkytuje takto získané osobní údaje třetím osobám, vyjma dopravcům zboží, a to pouze k řádnému doručení zboží zakoupeného zákazníkem a svým obchodním partnerům, a to pouze k obstarání zboží požadovaného zákazníkem. Osobní údaje jsou poskytovány pouze v minimálním rozsahu nutném k řádnému plnění z uzavřené kupní smlouvy mezi zákazníkem a prodávajícím.
  • Veškeré osobní údaje, které jsou nám svěřené, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání e-mailem.
  • Registrací a uvedením vlastní e-mailové adresy kupující souhlasí s rozesíláním hromadných e-malů s firemními nabídkami na uvedený e-mail. Kupující může kdykoliv zažádat o vymazání z této registrace a to zasláním mailu s uvedeným požadavkem.

 

Osobními údaji je myšleno: jméno a příjímení, adresa, telefonní číslo, pohlaví, bankovní účet.