Kariéra

Kariéra

HLEDÁME OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

PROFIL SPOLEČNOSTI:

Naše firma působí na českém trhu jako dodavatel kvalitního spodního prádla již od roku 2001. Zabývá se velkoobchodním prodejem bezešvého spodního prádla vlastní značky AXIRYA a dalších značek italského spodního prádla, punčochového zboží, pyžam a legín.
Hledáme obchodní zástupce.

NÁPLŇ PRÁCE:

Vytváření objednávek u stávajících klientů, aktivní vyhledávání nové klientely, kontrola úhrad klientů. Nabídka spodního prádla vlastní značky bezešvého prádla AXIRYA a dalších značek spodního prádla, punčochového zboží a pyžam.
Hledáme obchodní zástupce na ŽL, který bude pracovat ve svém území.

POŽADUJEME:

SŠ vzdělání. Vlastní automobil, praxe obchodního zástupce nebo prodejce, nutnost časové flexibility, komunikativnost, organizaceschopnost, živnostenský list.

NABÍZÍME:

Zajímavý výdělek formou provize na zaplacených objednávkách.
Prodej žádaného sortimentu.
Čistá práce.
Zavedená klientela.
Práce na ŽL.

Místo práce: ČR - různé kraje dle bydliště
Termín nástupu: ihned
KONTAKT: myga@seznam.cz, +420 606 469 842

Odeslat článek známému   Vytisknout