Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

MYGA, s.r.o. > Kariéra

Kariéra

Staňte se naším partneremHands.jpg

Hledáme obchodní zástupce

Náplň práce:

  • vytváření objednávek u stávajících klientů,
  • aktivní vyhledávání nových klientů,
  • prezentace zboží na prodejnách,
  • kontrola úhrad klientů.

Požadujeme:

    • SŠ vzdělání,
    • slušné vystupování,
    • samostatnost a nezávislost,
    • komunikační a prezentační dovednosti,
    • živnostenský list a vlastní automobil,
    • péči o své klienty, bez našeho vstupování do obchod

Nabízíme:

  • Zajímavý výdělek formou provize na zaplacených objednávkách,
  • Prodej žádaného sortimentu,
  • Čistá práce,
  • Zavedená klientela,
  • Práce na ŽL,
  • flexibilita, možnost plánovat si svůj čas

Místo práce: ČR - dle požadovaných regionů

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem regionu, o který se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: myga@seznam.cz

TOPlist