Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

MYGA, s.r.o. > O nás

Profil firmy MYGA, s.r.o.

O společnosti

Firma MYGA byla založena v roce 2001 v Jihlavě. Těší nás, že o sobě můžeme říct, že jsme jako první česká firma začali vyrábět adistribuovat "bezešvé" výrobky a uspokojovat poptávku dynamicky se rozšiřujícího trhu s kvalitním prádlem.

Naše produkce, zaměřená zejména na mladé lidi, pečlivě sleduje vývoj trhu i požadavky zákazníků. Máme přitom jediný cíl: jejich spokojenost.

       

Události

Díky poloze sídla firmy (v samém středu České republiky, v Jihlavě - poblíž nájezdu na dálnici D1) jsme zákazníkům stále nablízku. Můžeme velmi rychle reagovat na požadavky dodávky zboží obchodním partnerům ze všech krajů. Vzhledem k tomu, že samotná Česká republika leží v srdci nové Evropy, jsou pro nás také velmi snadno dostupné ostatní země regionu.

 

Naše značka AXIRYA underwear

MYGA vyšla jako první česká firma na náš trh s novou technologií "bezešvého" prádla, která nabízí zákazníkům vyšší uživatelský komfort. Bezešvé výrobky jsou tak elastické a pohodlné, že se jim říká "second skin" - druhá kůže. Splňují tak vyšší nároky dnešních zákazníků na přirozené pohodlí a absolutní svobodu pohybu. Kromě využívání špičkových technologií však pozorně sledujeme také novinky ve výzkumu a módní trendy. AXIRYA tvoří již řadu let širokou řadu sortimentu firmy MYGA a za  tuto dobu se stala synonymem kvalitního, pohodlného, funkčního i módního prádla a vrchního ošacení evropské výroby.

Vycházíme neustále s novinkami dle aktuálních požadavků trhu a boříme tím názory o nudnosti , jednobarevnosti a fádnosti bezešvého prádla.
Sortiment Axirya zahrnuje klasické elastické hladké prádlo různých barev vyrobeno z mikrovláken nebo speciální bavlny Futura, pánské spodní prádlo vyrobeno ze speciální bavlny Futura nebo SUPLEX, módní spodní prádlo z mikrovláken a lycry, sportovní kolekci pro fitness vyrobenou z nateriálu Suplex, , který má pro sport lepší vlastnosti nežli bavlněná vlákna a stahující spodní prádlo.

Všechny používané materiály jsou italské výroby. Samotná výroba tubolárů probíhá u našich vybraných obchodních partnerů a specialistů na tento sortiment v Itálii. Základem našeho prádla jsou technická vlákna jako Lycra, Tactel či Supplex, polyamidy evropského původu a speciální bavlna. Spolupracujeme s tuzemskými nebo italskými oděvními firmami, které jsou schopny zajistit maximální kvalitu a vzhled našich výrobků. Design, pletení, stříhání, šití, barvení, balení a všechny ostatní fáze výroby jsou tak nejlepším vyjádřením pojmu "Made in Czech republic nebo Made in EU "!

Bezešvé prádlo AXIRYA je inteligentní spodní prádlo, které neškrtí, netlačí a nestresuje !!!

 

Oficiální distribuce a velkoobchod:

Od roku 2007 rozšířila naše firma svou nabídku i o spodní prádlo, módní luxusní pyžama, plavky a punčochové zboží především italských značek.  Jsme výhradním dovozcem dámského spodního prádla předních evropských výrobců. Nabízíme velký výběr hladkých, bezešvých, lehce vyztužených i push-up podprsenek ve velikostech košíčků B, C, D, E, F a objemech 70 – 90 cm. Dále nabízíme velký výběr kalhotek všeho druhu, noční košile, pyžama, saténové zboží, punčochové zboží i pánské prádlo. Prádlo dodáváme pouze do kamenných obchodů. Cenová dostupnost, vysoká kvalita, krátké dodací lhůty (u většiny zboží do 24 hod) a serióznost jsou pro nás samozřejmostí.Jsme v úzkém kontaktu přímo s výrobci a tak  nabízíme svým maloobchodním zákazníkům vždy aktuální módní kolekce za velkoobchodní ceny.

Značky, které naše firma v současné době zastupuje jsou:
Infiore (klasické i módní spodní prádlo a noční program), JOLIDON ( krásné klasické i módní spodní prádlo francouzských střihů a italských materiálů, zasahující do objemů až 90E! ) Sarah Borghi (klasické i módní punčochové zboží), Sei mia ( kalhotky), Sei unica (módní spodní prádlo, luxusní pyžama a tricot), Gian Marco Venturi (módní spodní prádlo a luxusní pyžama), Magie italiane (luxusní spodní prádlo větších košíčků a velikostí-až do 90 E!).

Snažíme se maximálně uspokojit veškeré požadavky našich věrných i nových zákazníků !